0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Manchester United
-
-
Leeds United
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  World FIFA Club World Cup
Al Ahly Cairo
۰
۱
Real Madrid
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany DFB Pokal
VfL Bochum
-
-
Borussia Dortmund
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Nurnberg
۱
۱
TSV Fortuna Dusseldorf
inprogress
۲۰:۳۰
  France Coupe de France
Olympique Marseille
-
-
Paris Saint-Germain FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
Angers SCO
۱
۲
FC Nantes
Finished
۲۰:۴۵
FC Toulouse
۳
۱
Stade de Reims
Finished
۲۰:۴۵
Vierzon
۰
۱
Grenoble Foot 38
Finished
۲۰:۴۵
Paris FC
۱
۲
Annecy FC
Finished
۲۰:۴۵
Olympique Lyonnais
۳
۲
OSC Lille
Finished
۲۰:۴۵
A.J. Auxerre
۲
۳
Rodez Aveyron
Finished
۲۰:۴۵
  Iran Persian Gulf Pro League
Gol Gohar
۱
۱
Mes Kerman FC
Finished
۱۶:۰۰
Havadar SC
۰
۱
Tractor Sazi FC
Finished
۱۴:۰۰
Zob Ahan
۱
۱
Malavan
Finished
۱۵:۰۰
Sanat Naft
۱
۲
Perspolis Teheran
Finished
۱۸:۰۰
  Netherlands KNVB Cup
Feyenoord Rotterdam
-
-
NEC Nijmegen
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
PSV Eindhoven
۳
۱
FC Emmen
Finished
۲۱:۱۵
SV Spakenburg
۱
۰
Katwijk
inprogress
۲۲:۳۰
  England FA Cup
Sunderland
-
-
Fulham
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Kuwait Premier League
Al Kuwait
۲
۱
Al Sahel Abu Halifa
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division Women
UD Granadilla Tenerife (W)
۱
۱
Real Madrid (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia A-League Women
Western United FC (W)
۰
۲
Newcastle Jets (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Portugal Taca de Portugal
Famalicao
۱
۰
Belenenses
inprogress
۲۲:۱۵
  Indonesia Liga 1
Dewa United FC
۱
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۱:۳۰
RANS Nusantara
۱
۲
Arema Malang
Finished
۱۱:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Cimarrones de Sonora
۰
۱
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۶:۳۵
Raya2 Expansion
۲
۰
CA La Paz
Finished
۰۲:۳۵
Leones Negros Guadalajara
۱
۰
Alacranes De Durango
Finished
۰۶:۳۵
Cancun FC
۱
۱
CF Atlante
Finished
۰۴:۳۵
  Italy Coppa Italia Women
AC Milan (W)
۱
۱
Fiorentina (W)
Finished
۱۵:۰۰
AS Roma (W)
۲
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۷:۰۰
Juventus FC (W)
۳
۰
Chievo Verona (W)
Finished
۱۷:۰۰
Internazionale Milano (W)
۴
۴
Sampdoria (W)
Finished
۱۵:۰۰
  India I-League
Neroca FC
۱
۰
Kenkre
Finished
۱۴:۳۰
Real Kashmir FC
۴
۲
Sudeva Delhi FC
Finished
۱۲:۰۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Hadera
۰
۰
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۱
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۱:۱۵
  Tunisia Ligue 1, Group A
ES Sahel
۰
۲
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
Esperance Tunis
۲
۰
ES Hammam Sousse
Finished
۱۶:۳۰
Stade Tunisien
۲
۱
US Tataouine
Finished
۱۶:۳۰
CS Sfaxien
۲
۰
CS Chebba
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia Primera B
FC Leones
۱
۱
Boca Juniors Cali
Finished
۰۴:۰۰
  Europe UEFA Youth League
MTK Budapest U19
۰
۱
AFC Ajax U19
Finished
۲۰:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۱
۰
Shakhtar Donetsk U19
Finished
۲۰:۳۰
AZ Alkmaar U19
۵
۰
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۲۰:۳۰
Panathinaikos U19
۰
۱
Porto U19
Finished
۲۰:۳۰
Genk U19
۱
۰
Juventus U19
Finished
۱۸:۳۰
FC Rukh Lviv U19
۲
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۶:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
AD Municipal Grecia
۳
۴
Guadalupe FC
Finished
۲۰:۳۰
  Bahrain Premier League
Al Riffa
۳
۰
Bahrain SC
Finished
۱۸:۱۵
Sitra
۱
۰
Al-Muharraq
Finished
۱۸:۱۵
Al-Ahli Manama
۱
۰
East Riffa
Finished
۲۱:۱۵
  Brazil Baiano 1
Jacobinense EC
۰
۲
Juazeirense
Finished
۰۱:۴۵
Itabuna BA
۱
۱
Doce Mel
Finished
۰۴:۰۰
  Saudi Arabia Division 1
Al-Orubah
۰
۱
Al-Quadisiya
Finished
۱۶:۳۰
Al Akhdoud
۱
۲
Al Riyadh
Finished
۱۶:۳۰
Ohod Madinah
۲
۲
Al Jabalain
Finished
۱۶:۴۰
  India Indian Super League
East Bengal FC
۳
۳
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca 1
Nova Iguacu FC
۰
۲
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۳:۴۰
  Brazil Brasiliense
SE Gama
۰
۱
Real FC
inprogress
۲۱:۳۰
Ceilandia EC
۱
۰
Paranoa EC
inprogress
۲۲:۰۰
Capital Brasilia CF
۰
۰
Brasiliense FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Hungary Hungary Cup
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۲
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۵:۳۰
Gyori ETO FC
۰
۱
Debreceni VSC
inprogress
۲۱:۳۰
Monori SE
۱
۵
Paksi FC
Finished
۱۵:۳۰
Ivancsa Kse
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۵:۳۰
Erzsebeti SMTK
۰
۱
Kisvarda FC
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria Division 1
USM Alger
۳
۰
RC Arba
Finished
۱۷:۳۰
  South America Copa Libertadores
Sport Huancayo
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Goiano 1
Vila Nova GO
۱
۰
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۲:۰۰
  Portugal U23 League
Portimonense U23
۱
۱
Leixoes U23
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente FC U23
۲
۱
CD Mafra U23
Finished
۱۹:۳۰
SC Farense U23
۱
۱
Sporting Lisboa U23
Finished
۱۸:۳۰
Maritimo U23
۳
۰
Rio Ave U23
Finished
۱۸:۳۰
  Vietnam V-League
Da Nang
۰
۱
Nam Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Becamex Binh Duong FC
۱
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۳:۳۰
TP Ho Chi Minh
۰
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۴۵
  Hong Kong Sapling Cup
Hong Kong U23 Football Team
۱
۲
Rangers
Finished
۱۵:۳۰
  World Premier League International Cup
Everton U21
۰
۰
GNK Dinamo Zagreb U21
inprogress
۲۲:۳۰
Crystal Palace U21
۱
۱
SC Braga U21
inprogress
۲۲:۳۰
Brighton & Hove Albion U21
۰
۰
Sparta Prague U21
inprogress
۲۳:۰۰
  Thailand FA Cup
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Phrae United
۲
۱
Prime Bangkok
Finished
۱۳:۳۰
Port F.C.
۴
۰
Chiangmai United FC
Finished
۱۵:۳۰
Nakhon Ratchasima
۵
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۵:۳۰
Police Tero FC
۲
۱
Sisaket United
Finished
۱۳:۳۰
Chiangrai United FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
Uthai Thani FC
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Phitsanulok FC
۱
۲
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
  Scotland Challenge Cup
Dundee FC
-
-
Raith Rovers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  South Africa NedBank Cup
Supersport United
۱
۲
Dondol Stars FC
Finished
۲۱:۰۰
Sekhukhune United
۶
۰
Liver Brothers
Finished
۲۱:۰۰
  Nigeria Premier League Women
Rivers Angels (W)
۱
۱
Royal Queens (W)
Finished
۱۸:۳۰
Osun Babes (W)
۲
۰
Heartland Queens (W)
Finished
۱۸:۳۰
Abia Angels FC (W)
۱
۲
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Poland U19
۳
۲
Czech Republic U19
Finished
۱۵:۳۰
  Azerbaijan 1. Division
Qarabağ FK II
۱
۲
Araz FK
Finished
۱۳:۳۰
Zaqatala
۲
۲
Moik Baku
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Potiguar 1st Division
Centro Esportivo Forca e Luz
۰
۱
ABC Futebol Clube
inprogress
۲۱:۳۰
  Belgium Super League Women
Standard Liege (W)
۱
۰
Zulte-Waregem (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  England League Cup Women
Arsenal (W)
۰
۰
Manchester City (W)
inprogress
۲۲:۴۵
  Brazil Campeonato Capixaba
Porto Vitoria
۴
۰
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Pernambucano 1
Afogados da Ingazeira
۰
۱
Nautico Capibaribe
Finished
۰۲:۳۰
Caruaru City FC
۲
۳
Maguary PE
inprogress
۲۱:۳۰
  Kenya Premier League
Kariobangi Sharks
۱
۳
Nzoia Sugar United
Finished
۱۳:۳۰
Gor Mahia
۲
۱
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۱
۰
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۱
۰
Vihiga Bullets
Finished
۱۵:۳۰
Ulinzi Stars
۱
۱
Bidco United
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۲
Kenya Police FC
Finished
۱۳:۳۰
Sofapaka
۰
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۴۵
  France Championnat National U19 Group A
Le Havre AC U19
۱
۴
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۰۰
  World Friendly Club Matches
SV Stripfing/Weiden
۲
۳
Floridsdorfer AC
Finished
۱۹:۰۰
IFK Norrkoping
۱
۲
Viborg FF
Finished
۱۸:۳۰
FK Riteriai
۳
۰
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۳:۳۰
Hadamar
۳
۵
TUS Koblenz
inprogress
۲۱:۳۰
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۰
TSG Weinheim
inprogress
۲۲:۰۰
NK Dubrava Zagreb
۳
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۶:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۴
۱
SR Donaufeld
Finished
۲۰:۳۰
SK Lisen
۲
۲
MFK Kosice
Finished
۱۶:۳۰
Niedernhausen 1913
۲
۲
FC Eddersheim
inprogress
۲۲:۰۰
CSA Steaua Bucuresti
۴
۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
Brabrand IF
۲
۰
Young Boys FD
Finished
۲۰:۰۰
Nurnberg II
۶
۲
DJK Gebenbach
Finished
۲۱:۰۰
NK Granicar Zupanja
۱
۴
NK Zrinski Jurjevac
Finished
۱۹:۳۰
Landskrona Bois
۱
۰
B93 Kopenhagen
Finished
۱۶:۳۰
GKS Jastrzebie
۲
۲
Garbarnia
Finished
۱۶:۳۰
CS Soimii Lipova
۲
۳
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۴:۰۰
FC Shakhtar Donetsk
۴
۰
FK Sarajevo
Finished
۱۸:۰۰
MKF Chrudim
۰
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
FC Petrzalka 1898
۱
۲
ASV Siegendorf
Finished
۱۸:۳۰
FC Paradiso
۲
۱
FC Mendrisio-Stabio
inprogress
۲۲:۰۰
FK Neptunas Klaipeda
۱
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۵:۳۰
Negeri Sembilan
۲
۰
Perak
Finished
۱۶:۳۰
Piast Zmigrod
۱
۱
Polonia Nysa
Finished
۲۰:۳۰
Sokol Hostoun
۲
۵
FK Chlumec
Finished
۲۰:۴۵
Borussia Freialdenhoven
۲
۱
SV Helpenstein
inprogress
۲۲:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۲:۰۰
FK Prva Iskra Baric
۰
۲
Kustosija
Finished
۱۳:۳۰
FC Minsk
۱
۱
Energetik-BGU
Finished
۱۴:۳۰
FC Lokomotivi Tbilisi
۱
۴
Kakheti Telavi
Finished
۱۴:۳۰
Banik Ostrava B
۴
۴
SK Kvitkovice
Finished
۱۵:۳۰
FK Trajal
۲
۰
Buducnost Popovac
Finished
۱۵:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۰
۰
PFK Oleksandria
Finished
۱۵:۳۰
OFK Vrsac
۲
۱
FK Omladinac Novi Banovci
Finished
۱۵:۳۰
FK Skopje
۱
۳
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۲
۰
FC Normannia Gmund
inprogress
۲۱:۳۰
  Cameroon Elite One
Eding Sport FC
۱
۰
Cotonsport de Garoua
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Amazonense
Manaus FC
۰
۰
Rio Negro AM
inprogress
۲۳:۰۰
Manauara EC AM
۰
۰
Princesa Solimoes
inprogress
۲۳:۰۰
  Germany Regionalliga North
Teutonia Ottensen
۱
۰
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۲۲:۰۰
  Malta FA Trophy
Pieta Hotspurs FC
۰
۰
San Gwann FC
inprogress
۲۲:۰۰
FC Balzan
۰
۰
Birkirkara FC
Finished
۱۹:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Apollon Paralimniou
۰
۱
Kavala
Finished
۱۶:۳۰
Byron Kavala
۱
۱
Nestos Chrisoupolis
Finished
۱۶:۳۰
Agrotikos Asteras
۱
۱
Panthrakikos
Finished
۱۶:۳۰
Doxa Dramas
۰
۰
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
Vironas Kavalas
۰
۰
Nestos Chrisoupolis
Cancelled
۱۶:۳۰
Vironas Kavalas
۰
۰
Nestos Chrisoupolis
Cancelled
۱۶:۳۰
  Egypt Division 2
Alexandria Sporting Club
۳
۱
El Mansoura
Finished
۱۶:۳۰
Tanta
۲
۰
Al Masry Salloum FC
Finished
۱۶:۳۰
Al Olympi
۱
۱
El Hammam
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Mezzolara
۱
۳
Sammaurese
Finished
۱۷:۰۰
AC Forli
۲
۱
Bagnolese
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۰
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
Giana Erminio
۰
۲
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AC Pistoiese
۲
۰
AC Prato
inprogress
۲۲:۱۵
United Riccione
۲
۰
US Corticella
Finished
۱۷:۰۰
Salsomaggiore
۱
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
Correggese
۰
۰
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
۰
۱
Scandicci
Finished
۱۷:۳۰
  Kenya Super League
Mara Sugar FC
۱
۰
Kisumu All Stars
Finished
۱۵:۳۰
Mombasa Elite
۳
۰
Silibwet
Finished
۱۳:۱۵
Vihiga United
۲
۱
Kajiado
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Pinerolo
۰
۰
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۴
Sestri Levante
Finished
۱۷:۰۰
Derthona FBC
۰
۱
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
Asti
۲
۱
Sanremese
Finished
۱۷:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۰
۲
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
Chisola
۰
۰
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Mineiro 1
Cruzeiro MG
۰
۱
Pouso Alegre
Finished
۰۴:۰۰
Athletic Club MG
۱
۱
America Mg
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Cearense 1
Ceara CE
۲
۱
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۵
FC Atletico Cearense
۱
۱
Maracana EC
Finished
۰۴:۰۵
Caucaia
۲
۰
Pacajus
Finished
۰۴:۰۵
Iguatu CE
۲
۱
Ferroviario
Finished
۰۴:۰۵
  Gambia GFA 1st Division
PSV Wellingara
۱
۲
Team Rhino FC
Finished
۱۹:۳۰
Hawks FC
۰
۱
Wallidan
Finished
۱۹:۳۰
Real de Banjul FC
۵
۰
Samger FC
Finished
۱۹:۳۰
  Liberia FA Cup
Gardnersville FC
۱
۱
Tony FC
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Paulista Serie A2
Juventus SP
۱
۲
Comercial SP
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Claro SP
۱
۲
AA Ponte Preta
inprogress
۲۱:۳۰
Monte Azul SP
۱
۲
Primavera SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Scotland Premier League Women
Partick Thistle (W)
-
-
Hamilton Academical FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Spartans FC (W)
-
-
Celtic FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Hearts (W)
۰
۰
Glasgow City (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Aberdeen (W)
۰
۰
Dundee United WFC (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
ASD Vastese Calcio 1902
۰
۰
Porto D'Ascoli
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Catarinense 1
Barra FC
۰
۰
Avai
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Matogrossense
CE Dom Bosco
۲
۱
Luverdense
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Mirassol FC
۴
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۲:۰۰
  Solomon Islands S-League
Honiara City FC
۱
۴
Solomon Warriors FC
Finished
۰۴:۳۰
  Finland Liigacup, Group A
HJK Helsinki
۵
۲
FC Lahti
Finished
۱۴:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Carl Zeiss Jena (W)
۱
۳
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Us Ben Guerdane
۲
۲
AS Slimane
Finished
۱۶:۳۰
Rejiche
۰
۲
US Monastir
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Beja
۲
۳
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۳
۴
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Uniao Suzano Ac Sp
۲
۰
GO Audax SP
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۲
۰
Desportivo Brasil
inprogress
۲۱:۳۰
Matonense SP
۳
۱
RB Brasil SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. B
Escorpiones de Belen
۰
۰
Consultants Desamparados
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium First Amateur Division
Royal Knokke FC
۰
۱
URSL Vise
inprogress
۲۲:۳۰
Royal Antwerp II
۰
۱
KVV Thes Sport
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Independiente FSJ
۱
۰
Aruko Sports Brasil
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
۲
۱
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
inprogress
۲۲:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Elassonas
۰
۰
Pierikos
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon League Women
Authentic de Douala (W)
۰
۰
AS Awa FF (W)
Finished
۱۶:۰۰
Caiman Filles Douala (W)
۲
۱
Ngadeu (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Primavera Cup
Fiorentina U19
۱
۰
Atalanta U19
Finished
۱۶:۳۰
  Wales Cymru North
Mold Alexandra
۰
۰
Holywell
inprogress
۲۳:۰۰
  Qatar Reserve League
Al Rayyan SC U23
۳
۲
Al-Shamal U23
Finished
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One Midlands
Cambridge City FC
-
-
Hinckley LRFC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Ireland Leinster Senior League
Malahide
-
-
Bangor Celtic FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Scotland Lowland League
Stirling University FC
-
-
Celtic B
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  San Marino Coppa Titano
AC Libertas
-
-
SP Tre Penne
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Folgore / Falciano
-
-
SS Virtus
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  England Championship Women
Bristol City (W)
۱
۱
London City Lionesses (W)
inprogress
۲۲:۱۵
  Cyprus 1. Division
Pafos FC
۱
۰
AEL Limassol
Finished
۲۰:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Panargiakos
۴
۰
APS Patrai
Finished
۱۶:۳۰
  Iran 2nd Division
Shahrdari Mahshahr
۴
۰
Shohada Babolsar
Finished
۱۴:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
AC Sparta Prague (W)
۱
۳
GKS Katowice (W)
Finished
۱۵:۰۰
  England Central Reserve League
Huddersfield Reserves
۰
۳
Accrington Stanley Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Leher Bremerhaven
۰
۰
OSC Bremerhaven
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Gosport Borough FC
-
-
Weston-super-Mare FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Portugal Taca da Liga Women
Famalicao (W)
۲
۱
Braga (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 5
Fostiras FC
۱
۰
Aris Petroupolis
Finished
۱۶:۳۰
Agios Ierotheos
۱
۳
Thyella Diastavroseos
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Tilikratis
۲
۰
PO Fikis
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Super League
FC Winterthur
۰
۰
Servette Geneve FC
inprogress
۲۳:۰۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
K Lyra-Lierse Berlaar
۰
۰
Belisia Bilzen
inprogress
۲۳:۰۰
  Greece Amateur Cup
Aias Salaminas
۳
۰
AE Moschatou
Finished
۱۶:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید