0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Super League
Paykan Teheran
۲
۳
Eifam Seram Ardakan
Finished
۱۶:۰۰
Giti Pasand Esfahan
۳
۱
Rahyab Marivan
Finished
۱۶:۰۰
Hoorsun Ramsar
۳
۰
Shahrdari Urmia
Finished
۱۶:۰۰
Haraz Amol
۳
۱
Nikan Khorasan
Finished
۱۵:۰۰
  Kyrgyzstan National League
Salam-Alik Bishkek
۱
۳
Bilim KGU Arabaeva
Finished
۰۹:۰۰
  Republic of Korea V League
Ansan OK Financial Group
۳
۲
Asan Wooricard Hansae
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Serie A2 Women
Sant Elia (W)
۳
۱
Marsala (W)
Finished
۱۸:۳۰
Delta Informatica Trentino (W)
۰
۰
Offanengo (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Polisportiva Hermaea Olbia (W)
۳
۲
Futura Volley Giovani Busto Arsizio (W)
Finished
۲۰:۳۰
Vicenza (W)
۰
۰
Martignacco (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Talmassons (W)
۰
۰
Soverato (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Club Italia (W)
۰
۰
Albese Volley Como (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Picco Lecco (W)
۰
۰
Sassuolo (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Mondovi (W)
۱
۰
Montale (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Millenium Brescia (W)
۰
۰
Cremona (W)
inprogress
۲۳:۰۰
  United Arab Emirates Premier League
Shabab Ahli Dubai
۲
۳
Baniyas
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Flamingo's 56 (W)
۰
۳
Apollo 8 (W)
Finished
۲۲:۰۰
Voltena (W)
۰
۱
VV Utrecht (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Sudosa-Desto (W)
۰
۱
VC Sneek (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Republic of Korea V League Women
IBK Altos (W)
۰
۳
KGC Daejeon (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Kyrgyzstan Championship Women
Salam Alik (W)
۳
۲
Ala-Too (W)
Finished
۱۰:۳۰
Dordoi (W)
۳
۰
Ular Bishkek (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Philippines Spikers Turf
Vanguard
۱
۳
Philippine Army
Finished
۱۰:۳۰
Santa Rosa City Lions
۱
۳
Pikit-North Cotabato Spikers
Finished
۱۳:۰۰
  Iraq Premier League
Gas Al-Janoob
۱
۳
Arbil
Finished
۱۴:۳۰
Al Shorta
۳
۰
AL Habbaniyah
Finished
۱۶:۳۰
Al Peshmerga
۳
۰
Al Jaish
Finished
۱۴:۳۰
Al Bahre
۱
۳
Masafi Al-Shamal
Finished
۱۶:۳۰
Al Shorta
-
-
AL Habbaniyah
Cancelled
۱۶:۳۰
  Bahrain Division 1
Al Ahli
۰
۳
Al Najma
Finished
۲۰:۱۵
Dar Kulaib
۳
۱
Al Muharraq
Finished
۱۸:۴۵
  Europe Baltic League
SK Jekabpils Lusi
۲
۳
RTU/Robezsardze
Finished
۲۰:۳۰
  Hungary Cup
Penzugyr SE
۲
۰
Kecskemeti RC
inprogress
۲۲:۳۰
Fino Kaposvar
۳
۰
Vegyesz Kazincbarcika
Finished
۲۰:۳۰
  Europe CEV Champions League
Tours Volley-Ball
۰
۱
VfB Friedrichshafen
inprogress
۲۲:۳۰
  Europe CEV Champions League Women, Group C
SC Potsdam (W)
۲
۱
Crvena Zvezda (W)
inprogress
۲۲:۰۰
A.S.P.T.T. Mulhouse (W)
۲
۱
Vasas Obuda Budapest (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Imoco Conegliano (W)
۰
۰
KS Developres Rzeszow (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Alba Blaj (W)
۳
۱
Prometey (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia Superliga Women
Novy Sad (W)
۰
۳
AS Batajnica (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Cup
Borac Banja Luka
۰
۳
Domaljevac
Finished
۲۱:۳۰
Bosna Sarajevo
۱
۳
OK Radnik Bijeljina
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Mestaruusliiga Women
LP Kangasala (W)
۳
۰
HPK Hameenlinna (W)
Finished
۲۰:۰۰
Pislaploki (W)
۳
۲
Oriveden Ponnistus Orivesi (W)
Finished
۲۰:۰۰
Polkky Kuusamo (W)
۳
۰
LP Viesti Salo (W)
Finished
۱۹:۳۰
Nurmon Jymy (W)
۱
۳
Puijo Wolley (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Europe CEV Cup
CEZ Karlovarsko
۳
۲
PGE Skra Belchatow
Finished
۲۰:۳۰
ACH Volley Ljubljana
۱
۳
Modena
Finished
۲۰:۳۰
Knack Randstad Roeselare
۰
۰
VC Greenyard Maaseik
inprogress
۲۳:۰۰
  Finland Mestaruusliiga
Team Lakkapaa (PerPo)
۱
۳
TUTO Volley
Finished
۲۰:۰۰
Hurrikaani
۳
۰
VaLePa
Finished
۲۰:۰۰
Kyyjarven Kyky
۰
۳
Tiikerit
Finished
۲۰:۰۰
  Bulgaria Vyscha Liga
Grad Belogradchik
۳
۰
Septemvri Pro Cinema
Finished
۱۹:۳۰
Zvezdetz
۱
۳
Stoychev-Kaziiski
Finished
۲۱:۰۰
Minyor Pernik
۳
۰
Slivnishki Geroy
Finished
۱۹:۳۰
  Belarus Liga Pro
Alliance-pro
۲
۳
Titany-Pro
Finished
۱۴:۵۰
Molot-Pro
۳
۱
Orly-Pro
Finished
۰۹:۳۰
Plamya-Pro
۳
۲
Vityaz-Pro
Finished
۱۱:۲۰
Payp-Pro
۱
۳
Tornado-Pro
Finished
۱۲:۵۰
Fenix
۳
۱
Uragan-Pro
Finished
۰۷:۵۰
  Japan V Premier League Women
Saitama Ageo Medics (W)
۳
۱
Kurobe Aqua Fairies (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Peru Liga Nacional Women
Tupac Amaru (W)
۳
۲
Grupo Soan (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Denmark 2. Division
Hornsyld IF
۲
۳
IF Lyseng 2
Finished
۲۱:۰۰
Aarby Volley
۰
۳
RS Rodovre
Finished
۲۱:۳۰
Team Vendsyssel
۱
۳
VK Raptus
Finished
۲۱:۳۰
Aabenraa
۰
۳
Kolding VK
Finished
۲۲:۰۰
  Greece National Championship U21
Panathinaikos U21
۰
۱
AEK Athens U21
inprogress
۲۲:۳۰
  Denmark 1. Division
ASV Aarhus 3
۲
۰
DHV Odense
inprogress
۲۲:۳۰
  Europe CEV Champions League Women, Group B
Vero Volley (W)
۰
۱
Le Cannet (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Saugella Team Monza (W)
-
-
Le Cannet (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Netherlands Cup
VoCASA Volleybal Nijmegen
۱
۱
Sliedrecht
inprogress
۲۲:۳۰
Orion Doetinchem
۰
۱
SSS Barneveld
inprogress
۲۲:۳۰
  Hungary Regional League Women
Corvinus Egyetemi (W)
۰
۳
Delta Roplabda SE (W)
Finished
۲۱:۵۰
BEAC Ujbuda (W)
۲
۰
Mozdulj SE (W)
inprogress
۲۲:۲۰
BKGDSE Volleyball BP (W)
۰
۲
Mozdulj SE 2 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Croatia Cup Women
OK Kastela (W)
۰
۳
OK Dinamo (W)
Finished
۲۱:۳۰
Mladost Zagreb (W)
۳
۰
Karlovac (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Europe CEV Champions League Women, Group E
Targoviste (W)
۳
۰
Maritza Plovdiv (W)
Finished
۱۹:۳۰
KPS Chemik Police (W)
۱
۳
Eczacibasi VitrA Istambul (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Romania Divizia A1
Universitatea Cluj
۲
۳
Unirea Dej
Finished
۲۱:۰۰
  Slovenia Slovenia Cup
Calcit Kamnik
۲
۳
OK Maribor
Finished
۲۰:۳۰
  Europe Challenge Cup Women
CSM Lugoj (W)
۳
۱
Asterix Avo (W)
Finished
۲۰:۰۰
Chieri Torino (W)
۱
۱
Sliedrecht Sport (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Cup Women
Gorazde (W)
۰
۳
Jedinstvo Brcko (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Egypt Super Cup
Al Ittihad Alexandria
۰
۳
Al-Ahly Cairo
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic Extraliga Women
SK UP Olomouc (W)
۳
۰
TJ Mittal Ostrava (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Europe CEV Cup Women
Dukla Liberec (W)
۱
۳
Olympiakos Piraeus (W)
Finished
۲۰:۳۰
SSC Schwerin (W)
۰
۳
Bene Scandicci (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Hungary U20 Regional League Women
Palota U20 (W)
۱
۳
Vasas SC Serdulo A U20 (W)
Finished
۲۰:۱۵
  Denmark 2. Division Women
Shima (W)
۰
۲
VK Raptus (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Hjerm (W)
۱
۱
Randers (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Europe CEV Champions League Women, Group D
Allianz MTV Stuttgart (W)
۳
۰
Sanaya Libby's La Laguna (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Croatia Croatia Cup
Sisak
۰
۳
HAOK Mladost Zagreb
Finished
۲۰:۳۰
Rijeka
۰
۳
MOK Mursa Osijek
Finished
۲۱:۳۰
  Slovenia Cup Women
Nova KBM Branik Maribor (W)
۳
۰
SIP Sempeter (W)
Finished
۲۰:۳۰
GEN-I Volley (W)
۰
۳
Calcit Ljubljana Kamnik (W)
Finished
۲۱:۰۰
  Greece A2 Women
Nea Genea (W)
۳
۰
As Giannena (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Kyrgyzstan Major League
Talas
۳
۰
Kadamjay VC
Finished
۱۴:۳۰
  Slovakia Extraliga
Mirad Presov
۳
۰
Projekt RD SVF
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Superliga
Dinamo L.O.
۱
۳
Zenit Kazan
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga Women
Roda (W)
۰
۳
Jedinstvo Uzice (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Vysshaya League B Women
Olymp Kuybyshev (W)
۳
۰
Zabaikalka Chita (W)
Finished
۱۱:۰۰
Primorochka (W)
۲
۳
Sakhalin (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Ukraine VLB Cup
Bari
۳
۰
Vitoria UC
Finished
۰۸:۳۰
Vitoria UC
۳
۰
Trento UC
Finished
۱۱:۳۰
Trento UC
۳
۱
Savoy
Finished
۱۳:۰۰
Savoy
۰
۳
Kataniya
Finished
۱۶:۰۰
  Kyrgyzstan Bishkek Championship
SKA MO KR
۳
۰
Ular Bishkek
Finished
۰۷:۳۰
  Russia Liga Pro Women
Panthers-pro (W)
۳
۲
Sovy-pro (W)
Finished
۰۰:۲۰
Granat-pro (W)
۳
۱
Malahit-pro (W)
Finished
۰۸:۴۰
Granat-pro (W)
۳
۱
Sapfir-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
Malahit-pro (W)
۳
۲
Sapfir-pro (W)
Finished
۱۲:۳۰
Foksi-pro (W)
۰
۱
Sovy-pro (W)
inprogress
۲۲:۴۵
  Iceland Mizunodeild
Hamar
۰
۰
Afturelding
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید